Aktualności - Pozwól swojej kawie dopasować się do Ciebie - Przewodnik po kawach Tre Caffe.

 

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez pysznej, gorącej kawy. 
Ten niezwykły napój nie tylko dodaje nam energii, ale też posiada substancje, które spożywane w odpowiedniej ilości, bardzo pozytywnie wpływają na nasze zdrowie.
Kawa posiada różnorodne, niezwykłe walory smakowe a różne mieszanki ziaren potrafią wpływać w różny sposób na nasz nastrój. Kawa to chwile odprężenia, to spotkania z przyjaciółmi, to poszukiwanie inspiracji, wspomnienia wspaniałych podróży czy wreszcie smak przywołujący na myśl domowe zacisze.


Warto zastanowić się, czy oczekujemy takiej samej kawy za każdym razem gdy po nią sięgamy. Mocna kawa z dużym ładunkiem energii będzie fantastycznym wyborem na poniedziałkowy poranek, ale czy tak samo dobrze sprawdzi się na weekendowym spotkaniu z przyjaciółmi, późnym popołudniem?

Na szczęście możemy dostosować działanie kawy do naszego nastroju, pory dnia i preferencji smakowych, wybierając odpowiednią mieszankę.
Nikt z nas nie chce jednak przedzierać się przez tony informacji i spędzać godzin na analizie. Dlatego mamy dla was trzy propozycje, dzięki którym zawsze otrzymacie od waszej kawy dokładnie to, czego w danej chwili potrzebuje najbardziej !


 


Intenso - Mocna kawa na dobry początek dnia.

Intenso to mieszanka, której nazwa mówi nam wszystko. Bogata, intensywna w smaku i mocna. Idealna na dobry początek dnia, zapewni nam dużą dawkę energii i chęci do działania. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie praca wre od najwcześniejszych godzin porannych. Espresso Intenso postawi na nogi nawet największych kawowych weteranów.
Ze względu na swój intensywny smak, jest to także dobra baza do kaw podawanych z większą ilością mleka, takich jak cappuccino, czy latte macchiato, ponieważ dzięki niej nie stracimy smaku kawy, pomimo dużej ilości innych dodatków.

 

 Essenza - Pyszna kawa o zrównoważonym smaku.

Esenza to idealne połączenie energii i delikatności. Głęboka i aromatyczna mieszanka, sprawdzi się dobrze o każdej porze dnia i zasmakuje każdemu.
Perfekcyjne wyważenie smaku czyni ją świetną kawą do domu, biura i kawiarni.
Dzięki tej mieszance zaparzysz ulubioną kawę w dowolny sposób a rezultat zawsze będzie fantastyczny. 

 

 

Momento - Delikatna kawa na przyjemne wieczory.

Momento to stuprocentowa arabica, która zachwyca swoją delikatnością i zasmakuje nawet osobom, które nie piją dużo kawy na co dzień. Nie jest to kawa od, której powinniśmy oczekiwać pobudzenia, a wręcz przeciwnie, relaksująca i lekka kompozycja, która doskonale sprawdzi się w drugiej połowie dnia, na spotkaniach z przyjaciółmi lub podczas wieczornego odpoczynku. 


 


Jak widać kawa ma wiele różnych wcieleń. Spróbujcie podążyć za jej naturą, wybierając ulubioną kompozycję ziaren świadomie, a ona odwdzięczy się, dając Wam dokładnie to, czego potrzebujecie.

 

 

  Dane kontaktowe i adresowe

  Ulex Hygien Quality Packaging

  U. Zagórska T. Jędrzejko Spółka Jawna

  Social media

  znajdziesz nas na:

  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  Obsługujemy następujące sposoby dostawy
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  Obsługujemy następujące Płatności
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe

  (C) 2021 Ulex Hygien Quality Packaging U. Zagórska T. Jędrzejko Spółka Jawna

  Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron