Kontakt

 

 

Ulex Hygien Quality Packaging
U. Zagórska T. Jędrzejko Spółka Jawna

ul. T.T. Jeża 15

43-300 Bielsko Biała

NIP: 9372470787

REGON: 240223033

numer konta M BANK oddział Bielsko - Biała 36114010490000501642001001

 

Godziny otwarcia firmy:

Poniedziałek - Piątek 7:00-16:00

Sobota 9:00-13:00 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Dział Sprzedaży i obsługi klienta:

Ewelina Trzcińska e.trzcinska@ulex.com.pl

Kamila Sowa k.sowa@ulex.com.pl 

Bożena Posłajko b.poslajko@ulex.com.pl

+48 33 810 13 32

+48 33 816 11 66

 

Sklep internetowy:

+48 33 816 23 54

Beata Bogacz  b.bogacz@ulex.com.pl
+48 728 202 070

Marco Nowak  m.nowak@ulex.com.pl


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział Handlowy:

Anna Guzy a.guzy@ulex.com.pl

Dorota Szarek d.szarek@ulex.com.pl

+48 734 452 896

 

Dział Zakupów i Zaopatrzenia:

Renata Zych r.zych@ulex.com.pl

Bogusława Adamus-Świeży b.swiezy@ulex.com.pl

+48 696 854 304

 

Dział Magazynowania i Logistyki:

Sławomir Duda

magazyn@ulex.com.pl

+48 602 622 794

 

 

 

Dane kontaktowe i adresowe

Ulex Hygien Quality Packaging

U. Zagórska T. Jędrzejko Spółka Jawna

Social media

znajdziesz nas na:

  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
Obsługujemy następujące sposoby dostawy
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
Obsługujemy następujące Płatności
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe
  • opakowania papierowe

(C) 2021 Ulex Hygien Quality Packaging U. Zagórska T. Jędrzejko Spółka Jawna

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron